Tiskárna SureColor SC-S80610 nyní s Pantone certifikací

kreativní 10barevná signage tiskárna SureColor SC-S80610, dokáže reprodukovat 98,2 % vzorníku PANTONE Solid Coated Colours1 podle systému PANTONE MATCHING SYSTEM na základě hodnocení a certifikace společnosti Pantone.

To z ní činí nabídku pro singmakery, náročné tiskaře a organizátory akcí, kteří chtějí mít jistotu, že finální reklamní poutače budou věrnou reprodukcí navrhovaného originálu.

Proto Epson má prý čertifikace obrovský význam, jelikož můžou prokázat barevně přesnou reprodukci 98,2 % vzorníku Pantone. To SC-S80610 dává výhodu na trhu a mělo by ujistit potenciální majitele, že jejich návrhy budou vypadat stejně úchvatně v reálu, jako na obrazovce počítače.

Tiskárna SC-S80610 používá dvě tiskové hlavy Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace a inkousty UltraChrome GS3 s novým složením. Je vlajkovou lodí společnosti Epson pro signmakingový tisk a je navržena tak, aby přinášela odolné a vysoce kvalitní výsledky při vysoké rychlosti. Použití nalezne nejen v tisku poutačů a grafiky plné detailů, ale i při použití ve specializovaném tisku vyžadujícím mimořádné výsledky a syté barvy.