Vítkovice Machinery Group má vlastní reprografické centrum

Skupina Vítkovice Machinery Group zahájila provoz vlastního reprografického centra podle návrhu Konica Minolta. Nové pracoviště prý umožní strojírenské skupině nabídnout profesionální tiskové služby veřejnosti a zároveň snížit vlastní náklady na tisk.

Konica Minolta dodala kompletní technické a softwarové vybavení a zaškolila zaměstnance. Součástí kontraktu je rovněž kontinuální zajištění spotřebního materiálu a servisních služeb. V rámci dřívější spolupráce už Konica Minolta Vítkovicím dodala 154 nových kancelářských zařízení.

Reprografické centrum Vítkovice Machinery Group umožňuje mimo jiné tisk formátů od A5 po A0, včetně kompletace, dále vyhotovení fotoknih, plakátů, kalendářů, fotopohlednic a dalších materiálů na profesionálních produkčních strojích. Vlastní středisko zajišťuje rovněž snížení nákladů na tisk interních dokumentů. Služba je vhodná pro větší společnosti, které denně vytvářejí množství materiálů, jako jsou smlouvy, nabídky, audity a podobně. Typickými zákazníky jsou projekční společnosti, banky, poskytovatelé telekomunikačních služeb nebo auditorské společnosti.

Konica Minolta v České republice zavedla podobná pracoviště již pro pět svých zákazníků. V rámci kompletního outsourcingu služeb rovněž nabízí zajištění potřebného obslužného personálu. Celková odpovědnost za provoz reprografického centra, podatelny, archivu či jiných služeb tak zcela přechází na dodavatele.