Xerox Iridesse získal ocenění za inovace

Produkční stroj Xerox Iridessezískal nejvyšší ocenění Evropské asociace pro digitální tisk (European Digital Press Association – EDP) za inovace v oblasti digitální produkce, konkrétně v kategorii produkčních archových tiskových strojů.

Xerox Iridesse je jediným digitálním tiskovým strojem, který je schopen s vysokou přesností tisknout až šest barev v jediném průchodu se schopností vylepšovat výstup dekorativními metalickými, průhlednými a bílými inkousty. Digitálním tiskárnám tak poskytuje více možností v oblasti samotného designu a umožní tisk atraktivních tiskových aplikací i v malých nákladech.

Produkční stroj Iridesse byl EDP vybrán a ve středu 15. května 2019 v rámci největší evropské výstavy zaměřené na specializovaný tisk, FESPA Global Print Expo v Mnichově, oceněn za úspěch ve třech odvětvích – náklady, efektivita a kvalita.

„Pro nás, jako kreativní brand agenturu, jsou největší předností naše myšlenky,“ říká Ben Glazier z kreativní agentury Glazier Design. „Xerox Iridesse nám nabízí škálu možností, jak přenést nové a čerstvé myšlenky k módním společnostem, obchodníkům a dalším podnikatelům. Nabízí fantasticky rychlý čas obratu, který nám umožňuje vykonávat rychlou a efektivní práci, našim klientům tak šetříme čas a peníze.“

Jedním z prvních klientů, kteří Iridesse otestovali, byla londýnská společnost IPW1. Po úspěšném testování následovala instalace tiskáren Iridesse po celé Evropě, včetně předních britských komerčních poskytovatelů tisku Hickling & Squires a Hobs Repro, italské Furlan Grafica, španělských Adaequo a ByPrint Madrid, švýcarských ILG Druck a Printsalon v Beneluxu.

„Iridesse je inovací od Xeroxu na plný plyn,“ říká Tracey Koziol, seniorní viceprezidentka Global Offerings společnosti Xerox. „Tento produkční stroj dává designérům a digitálním poskytovatelům tisku schopnosti rozlišovat jednotlivé nabídky a rozšiřovat byznys za pomoci více funkcí, lepší kvality a větší flexibility při nižších nákladech.“