HP má novinku LaserJet Enterprise řady 600

HP uvedla na trh nové tiskárny LaserJet Enterprise řady 600, prý s nejkomplexnějším zabezpečením na trhu a ještě vyšší výkonností.

Nová zařízení obsahují technologii HP JetIntelligence, která je postavena na průlomovém chemickém složení toneru, zaručující ještě lepší kvalitu tisku. Technologie byla speciálně vyvinuta tak, aby pomohla zákazníkům šetřit peníze a čas a zároveň zmenšovala uhlíkovou stopu a šetřila energii.

Tiskárny řady 600 jsou vybaveny údajně nejpokročilejšími bezpečnostními prvky současnosti. Snižují bezpečnostní rizika na minimum, chrání před kyberútoky a usnadňují dodržování firemních pravidel. Mají jedinečnou schopnost samoopravy, v případě útoku nebo jakékoliv anomálie se sama restartují. Mezi další prvky patří vestavěné šifrování pro ochranu dat uložených na pevném disku, zabezpečené mazání a schopnost zablokovat porty a protokoly proti neautorizovanému přístupu.

Také u této řady se prý mohou zákazníci těšit na moderní uživatelské rozhraní podobné tabletu. Nové prvky zahrnují centrum zpráv, vylepšené náhledy dokumentů, pokročilé možnosti přizpůsobení, centralizované kontakty a nové aplikace navržené pro zefektivnění podnikových procesů. Firmware rozhraní bude možné nadále aktualizovat, aby byla zajištěna ochrana investice a maximální produktivita i v budoucnu.  Řada 600 zdokonalila i možnosti WorkFlow, se kterým pracovníci snadno naskenují každý dokument. Zajistí zejména spolehlivou manipulaci s papírem, kde dokáže automaticky odhalit potenciální chyby při podávání předloh a zjednoduší skenování dokumentů všech typů.

HP M681z_detail_keyboard