HP představuje novou generaci tiskáren Color LaserJet Pro řady M100 a M200

Společnost HP, která je lídrem mezi výrobci tiskových technologií, představila své nejnovější barevné laserové tiskárny HP Color LaserJet Pro řady M100 a M200. Inovované modely M100 a M200 jsou konstruovány tak, aby zajišťovaly pohodlí uživatele při provozu, bezpečnost a výkon na pracovišti, tedy vlastnosti, pro které jsou v současnosti žádané.

Uživatelé soustavně hledají cesty, jak zvýšit svou produktivitu, aniž by museli slevit na požadované kvalitě a množství práce na pracovišti. To je i důvodem, proč jsme oživili naši řadu barevných laserových tiskáren Color LaserJet Pro řady M100 a M200 tak, abychom mohli zajistit co nejlepší zkušenosti s tiskem, udržitelným designem, rozšířené možnosti pro zajištění bezpečnosti a velmi silné provozní vlastnosti poskytující optimální efektivitu, a to doslova kdekoliv, kde se můžete ocitnout.“ říká Marek Sojak, Print Marketing Manager společnosti HP Inc pro Českou republiku a Slovensko.

Zvyšte svou produktivitu díky aplikaci HP Smart App1

Se stále se rozvíjející mobilitou každodenního životního stylu profesionálů, je důležitější schopnost pracovat volně odkudkoliv a kdekoliv. S novou generací barevných laserových tiskáren HP Color LaserJet Pro řady M100 a M200 a funkcí Smart Task v aplikaci HP Smart App, mohou uživatelé snadno a rychle tisknout, skenovat a kopírovat dokumenty, a to jednoduše prostřednictvím svých mobilních telefonů.

Aplikace HP Smart App je navržena tak, aby samostatně řídila tiskárnu přímo z vašeho mobilního zařízení, přičemž vám daná aplikace s využitím funkce Smart Task ušetří čas a dokáže organizovat vaše dokumenty o 50 % rychleji.2 S funkcí Smart Task v aplikaci HP Smart App ve vašem chytrém telefonu můžete:

  • rychle skenovat a mít přístup k veškerému vašemu obsahu na nejrůznějších softwarových platformách, jako jsou např. QuickBooks, Dropbox a Google Drive,
  • vychutnat si tisk bez zbytečné manipulace, pouze hlasovými povely pomocí funkce HP Voice-activated,3
  • být upozorněn pokaždé, kdy dochází k tisku, skenování či kopírování dokumentů,
  • objednat si dostatečnou zásobu tiskového toneru, bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.4

Zvýšená úroveň bezpečnosti

Modernizované barevné laserové tiskárny HP Color LaserJet Pro řady M100 a M200 zahrnují zásadní bezpečnostní funkce, jako je základní kódování a ochrana přístupovým heslem, což napomáhá chránit a zajišťovat vaše zařízení, osobní údaje a služební dokumentaci v průběhu tisku.

Řada M100 a M200 rovněž poskytuje zesílenou ochranu proti slabým místům v zabezpečení. Klíčové prvky zahrnují automatické aktualizace firmwaru pro identifikaci a zastavení případných útoků a dvoupásmovou (dual-band) Wi-Fi® aplikací pro rychlejší a spolehlivější připojení na bezdrátové modely. 5

Mohutný výkon

Barevné laserové tiskárny HP Color LaserJet Pro M100 a M200 jsou dodávány s originálními tonerovými kazetami s funkcí JetIntelligence, která napomáhá zvýšit špičkový tiskový výkon a zajistit profesionální kvalitu tisku.

Jak modely M100, tak M200 podporují funkci velkoobjemového tisku, při zajištění vysokých rychlostí tisku7 a rovněž možnost výběru skenování, kopírování či faxování. U modelů M200 si navíc můžete vybrat i automatický tisk po obou stranách listu.8

Udržitelný typ konstrukce

Nové tiskárny Color LaserJet Pro, které zahrnují i funkci HP Auto-on/Auto-off technology,9 spotřebují v průměru o 35 % energie méně než standardní modely tiskáren, které nesplňují podmínky normy ENERGY STAR®3.0.10 Společnost HP vyvinula a odzkoušela tiskárny, které splňují nejnovější požadavky normy ENERGY STAR®11 na kvalitu, výkon a úspory energie. Společnost HP rovněž vyvinula tiskové systémy,12 které zaručují, že nedochází k tvorbě a úniku emisí, jejichž množství by překračovalo požadavky pro udělení ekologického označení Blue Angel.