HP rozšiřuje možnosti tiskáren Latex řady R

Společnost HP Inc představila aktualizované portfolio tiskáren HP Latex řady R. Jejich nová funkční výbava a integrovaná řešení umožňují poskytovatelům tiskových služeb využívat latexový tisk HP v hybridní tiskové platformě a dosahovat vysoké kvality obrazu na celé škále pevných i pružných materiálů díky latexovým inkoustům HP na bázi vody.

Tiskárny HP Latex řady R vnášejí do světa tisku zářivé barvy spolu s inovativním bílým latexovým inkoustem HP, což je mimořádně kvalitní „pravá bílá“ barva, která na rozdíl od tradičního bílého UV inkoustu postupem času nežloutne.

Nové portfolio zahrnuje nový základní model HP Latex R1000, který v nabídce najdete za velmi atraktivní cenu.

Kromě toho společnost HP zlepšuje celé produktové portfolio. Nové tiskárny řady R nyní zákazníkům umožní dosahovat vyšší produktivity.

Posun v kvalitě softwaru zahrnuje rozšířené možnosti správy fronty a automatické aktualizace. Efektivnější vkládání a manipulace s médii s více listy výrazně pomáhají zvýšit tiskový výkon. Tato vylepšení budou k dispozici i pro zákazníky se stávajícími tiskárnami řady R.

Nová řada R rovněž podpoří možnosti poskytovatelů tisku při nabídce služeb jako tisk v malých objemech, kartonové reklamní stojany a tepelné tváření s potiskem, s využitím jemných detailů a sytých barev při tisku na lepenku a úžasných možností elongace inkoustů HP Latex při výrobě tepelně zpracovávaných tiskových součástí.

Prostřednictvím nové řady tiskáren HP Latex R verze 2020 dosáhnou poskytovatelé velkoformátového tisku nové úrovně výkonnosti. Rovněž budou moci rozšířit rychle rostoucí oblasti využití, například speciální balení v malých objemech a tepelné tváření s potiskem, u nichž inkoustová technologie HP Latex zaručuje špičkovou kvalitu,“ řekla Guayente Sanmartin, generální manažerka divize velkoformátového tisku společnosti HP, HP Inc.

Nové portfolio tiskáren HP Latex řady R

Tiskárny HP Latex R zaručují poskytovatelům tiskových služeb naprostou všestrannost díky technologii, která garantuje stejný vzhled kampaně na pevných i na pružných materiálech. Jediná sada inkoustů přináší zářivé barvy HP Latex i nejlesklejší bílou v celém odvětví. Bílý latexový inkoust HP nastolil standard pro celou branži, neboť vznikl inovativní systém recirkulující bílý inkoust, což zabraňuje usazování. Portfolio tiskáren řady R zahrnuje:

  • Tiskárna HP Latex R2000 Plus s nejvyšší kapacitou a produktivitou, zdrojovými materiály, konfigurací s rolemi nebo listy až do šířky 2,5 metru, tiskem z velkoobjemových 5litrových kazet a s možností tisku bílým inkoustem;
  • Tiskárna HP Latex R1000 Plus zvládne média až do šířky 1,64 m v konfiguraci s rolemi nebo listy, třílitrovými kazetami a s možností tisku bílým inkoustem.
  • Tiskárna HP Latex R1000 představuje základní model v atraktivní cenové hladině, jenž zvládne média až do šířky 1,64 m; plnění pomocí listů (konfigurace s rolemi k dispozici jako volitelné příslušenství), třílitrové kazety a možnost tisku bílým inkoustem.

Mezi možnosti pevného podkladu u řady R patří papírová a plastová pěnová deska, pěna PVC, vlnitá deska, akryl, polykarbonát, lisovaná lepenka, voštinová deska, hliníkový kompozitní panel a dřevo. Podklady v rolích zahrnují banner PVC, samolepicí vinylovou fólii, papír s povrchovou úpravou, polypropylen, polystyren, polykarbonát, polyester, textilie a plátno.