Konica Minolta prodala již 40. produkční stroj ve spolupráci s velkoobchodem OSPAP

Konica Minolta prodala ve spolupráci s velkoobchodem OSPAP již 40. produkční stroj. Dva roky fungující partnerství dosud vedlo ke zvýšení prodeje produkčních strojů společnosti o téměř 15 %. V této oblasti je Konica Minolta lídrem trhu v České republice. Zaměřuje se především na prodej strojů v kategorii nižšího a středního produkčního výkonu.

„Od začátku naší spolupráce prodej produkčních strojů roste. Důvodem je navázání nových obchodních kontaktů s doporučením OSPAP, a to především v oblasti komerčních tiskáren, grafických studií a reklamních agentur,“ řekl Petr Vavřík, obchodní ředitel oblasti Konica Minolta Business Solutions Czech a dodal: „V součinnosti s OSPAP jsme rovněž vytvořili nový vzorník tiskových médií. Zákazníci Konica Minolta si tak nyní mohou vybírat ze širokého sortimentu kvalitních papírů a dalších potřeb pro polygrafii.“

Díky této spolupráci zvýšila Konica Minolta také prodej velkoformátových digitálních zařízení KIP a svým zákazníkům může navíc nyní nabídnout také laminátory, řezačky či jiná dokončovací zařízení společnosti Multiexpo, která je součástí skupiny OSPAP.

„Výhodou pro OSPAP je především možnost využití obchodních zástupců a specialistů Konica Minolta k oslovení nových zákazníků,“ řekl Pavel Vobruba, obchodní ředitel OSPAP, a. s., a dodal: „Současně jsme také mohli rozšířit své portfolio prodávaných produktů o součásti sortimentu Konica Minolta pro digitální tiskové stroje.“

OSPAP je předním velkoobchodem s papírem v ČR a díky mateřské společnosti PaperlinX také součástí jedné z největších obchodních skupin s tímto zbožím na světě. Do sortimentu velkoobchodu OSPAP patří především grafické papíry včetně luxusních a samolepících, kancelářské a komunikační papíry, balicí a obalové materiály, ovinovací stroje, ofsetové barvy a prostřednictvím společnosti Multiexpo dodává také materiály pro výrobu reklamy a digitální tiskové, laminovací a další stroje.