Nástroje YSoft SafeQ budou součástí zařízení společnosti Brother

Společnosti Y Soft Corporation a Brother oznámili, že nástroj YSoft SafeQ je nyní integrovanou součástí multifunkčních zařízení Brother. Řešení YSoft SafeQ poskytuje firmám centrální správu digitalizace dokumentů a tiskových služeb.

Společnosti využívající tisková zařízení Brother s integrovaným YSoft SafeQ se dočkají vyšší produktivity, lepšího zabezpečení dokumentů a nižších nákladů na tisk. Díky integrované platformě YSoft SafeQ mohou společnosti využívat potřebné funkce jako softwarové balíčky nebo prostřednictvím jednotlivých softwarových modulů. Zákazníci, kteří používají multifunkční zařízení Brother, si mohou vybrat funkce správy tisku YSoft SafeQ, automatické funkce workflow skenování nebo jejich kombinaci.

Integrovaný terminál společnosti Brother se zařadil mezi ostatní terminály předních světových výrobců, kteří využívají produkty Y Softu. Specializované týmy technické podpory a prodeje společnosti Brother jsou vyškoleny pro návrh a nasazení ideálního řešení, které podpoří potřeby klienta bez ohledu na velikost jeho firmy. Díky architektuře stavebních bloků YSoft SafeQ mají klienti jistotu, že s růstem jejich podnikání je budou společnosti YSoft SafeQ a Brother podporovat co nejefektivnějším způsobem.

Integrovaný terminál Brother poskytuje uživatelům a správcům všechny hlavní funkce systému YSoft SafeQ, včetně zabezpečené metody pull-printing, která umožňuje uživateli tisknout na nejbližší tiskárně, nástrojů pro snižování nákladů, pracovních procesů zvyšujících produktivitu a komplexního reportingu a monitorování. Zákazníci společnosti Brother mohou také využít výhod pokročilých systémů pro digitalizaci a skenování YSoft SafeQ, které transformují opakované procesy založené na tisku do podoby automatické digitalizace dokumentů, zpracování a bezpečného doručení dat do předem definovaných míst. Procesy skenování navíc umožňují sofistikované zpracování úloh, například při využití optického rozpoznávání znaků (OCR) pro indexování textu a redigování textu.

Kompatibilita zařízení Brother vybavených technologií YSoft SafeQ nám umožňuje rozšířit nabídku našich tiskových služeb a poskytnout firmám pokročilé řešení, které je flexibilní, bezpečné a efektivní,“ řekl Chris Marshall, ředitel divize Business Printing & Solutions společnosti Brother International Europe, podle kterého „toto partnerství odpovídá na výzvy a požadavky, kterým podniky čelí v oblasti tiskových služeb a zároveň se přizpůsobuje jejich potřebám a získává životně důležitý čas a zdroje.“

„Firmy od digitalizace očekávají zvýšení produktivity. Tiskové služby, konkrétně automatizace procesů digitalizace, jsou přesně tou oblastí, která přináší významnou úsporu času a nárůst reakční rychlosti na změny na trhu,“ vysvětlil obchodní ředitel společnosti Y Soft Lukáš Maňásek. „S firmou Brother úzce spolupracujeme, abychom tyto výhody správy tisku a digitalizace dokumentů nabídli firmám na celém světě.“