Řada skenerů společnosti Brother vhodná pro velká podniková řešení

Brother započal úspěšnou spolupráci se společností Kodak. Program Capture Pro software je nyní přímo integrován do dvou modelů scannerů, ADS-2100 a ADS-2600W. Tato kooperace otvírá společnosti Brother pomyslné dveře do systému pro správu obsahu (CMS/ Content Management System) velkých společností.

Minulý rok společnost Brother uvedla na trh barevné skenery pro kanceláře. Je nesporné, že potenciál trhu je velký. Stále roste potřeba digitalizovat dokumenty i fotografie jak v domácnostech, tak v kancelářích.

Společnost Brother tak dostála svého závazku k požadavkům trhu a rozšířila možnosti použití svých produktů. Nadto program Capture Pro je široce používaným a tak spolupráce se společností Kodak přinesla očekávaný výsledek – spokojené ohlasy uživatelů.

Kodak Capture Pro software umožňuje digitalizovat potřebné dokumenty, faktury či fotografie ve vysoké kvalitě. Přínosná je i funkce přímé indexace souborů a automatické odesílání do centrální databáze a Enterprise Content Management (ECM).

Nicméně tak jako mnoho multifunkčních zařízení společnosti Brother, tak i nově uvedené skenery jsou kompatibilní s ISIS. Skenery mají jako standard zabudované i programy Nuance a NewSoft, které taktéž nabízejí funkce jako Kodak Capture Pro, avšak tyto programy jsou určeny spíše pro menší společnosti.

Modely ADS-2100 a ADS-2600W skenují až 24 stránek za minutu (48 stránek při oboustranném skenování), samozřejmostí je, že mohou pracovat s různými dokumenty od papíru až po plastové karty.

Rozdíl mezi modely spočívá v zabudované síťové kartě u ADS-2600W, která umožňuje sdílení skeneru mezi zaměstnanci společnosti. Avšak u modelu ADS-2600W je možné nastavit pracovní skupiny na interní síti pomocí například Microsoft SharePoint.

Oba skenery podporují služby Cloud Dropbox, Google Docs a Evernote. Rovněž je možné využít výhod mobilního skenovaní, tedy skenovat přímo z/do chytrých telefonů, což uživatelům umožní aplikace zdarma Brother iPrint&Scan – k dispozici pro Apple iOS, Android a Windows Phone.

Ostatně nové skenery, ADS-2100 a ADS-2600W, byly uživateli velmi positivně přijaty a to díky své flexibilitě, snadnému ovládání a kvalitním výstupům, jsou tedy vhodné jak pro malé tak velké společnosti, které ocení především kompatibilitu nových A4 skenerů a zavedeného CMS.