Nová velkoformátová tiskárna Xerox Wide Format 6705

Stavební firmy, architekti, projekční kanceláře a další firmy dnes produkují nejrůznější technické dokumenty, náhledy výkresů či konstrukční plány. Xerox reaguje na jejich požadavky v oblasti tisku velkoformátovou multifunkcí Xerox Wide Format 6705.

Nové řešení Xerox Wide 6705 nabízí rozlišení 600 x 600 dpi při kopírování, skenování i tisku dokumentů. Vyšší rozlišení přináší ostrý tisk i velmi jemných detailů a čar a umožňuje tak tisk dokumentů, jako jsou například evakuační plány, schémata, nejrůznější rozvody a to i u klasických čárových dokumentů. Vysoce kvalitní barevný skener umožňuje nejen kopírování papírových dokumentů, ale i jejich kvalitní digitalizaci pro následné elektronické zpracování a archivování.

Řešení Xerox Wide 6705 tiskne pět archů formátu A1 za minutu (nebo 2,7 archu A0 za minutu). Došlo výrazně ke zkrácení času (až o 30 %) při čekání na první výtisk oproti předchozímu modelu. Ke zvýšení produktivity přispívá i oddělené zpracování tiskových zakázek a skenování dokumentů, čímž dochází k významné úspoře času a pracovníci již nemusí čekat u tiskového stroje na zpracování prvního úkolu.

Mezi další funkce patří:

  • Intuitivní uživatelské rozhraní – 10,4″ barevný dotykový displej usnadňuje a urychluje práci se zařízením. Dané rozhraní ušetří pracovníkům drahocenný čas, který potřebují k realizaci projektů.
  • Malé rozměry – malé rozměry a úsporné prostorové požadavky řešení Xerox Wide 6705 ocení zejména menší kanceláře. Za zmínku stojí podávání papíru a jeho odebírání z přední části zařízení. Není nutné stroj obcházet a komplikovaně manipulovat s materiálem.
  • Bezpečnostní funkce – standardem je šifrování a bezpečnostní přepis citlivých dat, jako jsou skenované dokumenty, adresy, zadání zakázky, informace o uživateli, atd. Xerox Wide 6705 nabízí také uložení dat na interním disku s následným přístupem pomocí bezpečnostního hesla.
  • Nejvyšší obrazová kvalita ve své kategorii – nový, plnobarevný skener nabízí ohromující obrazovou kvalitu skenování i při vysokých rychlostech v kombinaci s high-end skenovacími softwarovými nástroji pro zpracování obrazových dat.