Novinky a bestsellery HP

Nejzajímavější produkty pro tisk se značkou HP včetně novinek pro rok 2019 představuje Erika Lindauerová, ředitelka HP pro Českou republiku a Slovensko.

Jaké produkty z vaší aktuální nabídky do konce letošního roku považujete
za nejzajímavější a proč?

To je těžká otázka, protože naše produkty jsou určené pro velmi širokou skupinu profesionálů i domácích uživatelů. Nebylo by správné pohlížet na ně jen z jednoho úhlu pohledu.

Pokud ale nebudu mluvit o našich úspěšných průmyslových tiskárnách, velkých tiskových řešeních nebo 3D tiskárnách, na kterých usilovně pracujeme, zmínila bych například jeden z našich nejlíbivějších modelů, nejmenší multifunkční tiskárnu HP DeskJet Ink Advantage 3700, dále dvojici nejmenších laserových tiskáren ve své třídě na světě HP LaserJet Pro M15 a M28 pro domácnosti a malé firmy, které měří na výšku podobně jako obyčejná tužka nebo chytrý telefon, zajímavý je určitě také model HP Ink Tank Wireless 415, inkoustová tiskárna s tankovým systémem místo kazet a velmi nízkými náklady na tisk. Pro kanceláře je to pokročilá inkoustová technologie HP PageWide, která zákazníkům nabízí bezkonkurenčně nejlepší náklady na tisk ať už ve formátu A4, nebo A3. A nesmím zapomenout ani na HP Sprocket, kapesní tiskárnu pro okamžitý tisk fotek například z telefonu nebo tabletu. Všechny tyto modely se nějakým způsobem vymykají klasickým představám o podobě tiskárny a ukazují, že tisknout se dá zkrátka i jinak.

Nabízíte do konce roku nějaké cenové akce, výprodeje, cashbacky?

Partneři naleznou v naší nabídce celou řadu atraktivních promo akcí, které pokrývají prakticky celé produktové portfolio tiskáren od HP. Například při nákupu kapesní tiskárny HP Sprocket mohou koupit druhý kus se slevou 50 %, nebo při nákupu tiskárny HP Ink Tank Wireless 415 získají poukázku v hodnotě 1000 Kč.

I samotní zákazníci jistě ocení řadu našich akcí, například mohou požádat o vrácení peněz, tzv. cashback, při nákupu originálního spotřebního materiálu od HP – jak inkoustu, tak tonerů.

Co patří v letošním roce mezi vaše bestsellery a proč si myslíte, že
tomu tak je?

Oblíbených modelů máme celou řadu, typově se přitom hodně liší. Populární je například zmíněná dvojice miniaturních laserových tiskáren HP LaserJet Pro M15 a M28 pro domácnosti a malé firmy, které se díky svým rozměrům hodí třeba do lékařských ordinací.

Z větších řešení to je potom například inkoustová technologie HP PageWide určená pro tisk v kancelářích, která láká zákazníky na suverénně nejlepší náklady na tisk ve formátu A4 i A3. A obecně se daří i našim velkým A3 tiskárnám.

Jaké produktové i další novinky budete uvádět na trh v nejbližší době a
čím budou zajímavé?

Do konce roku už zbývá jen pár týdnů, a proto letos už žádnou výraznou novinku nepřipravujeme. V příštím roce však budeme novinek uvádět spoustu. Jako první se dočkají domácí uživatelé, ale zatím nemohu nic prozrazovat.