Xerox uvádí na trh pomocníka pro digitální pracoviště AltaLink s podporou ConnectKey

Společnost Xerox představila nové multifunkční tiskárny Xerox AltaLink C8100 a Xerox AltaLink B8100, které lépe podporují dnešní flexibilní pracovní prostředí a pomáhají společnostem urychlit jejich digitální transformaci pomocí přístupu k ekosystému aplikací ConnectKey.

Řada AltaLink 8100 kromě možností tisku pomáhá urychlit digitalizaci na pracovišti pomocí ultra rychlého skenování až 270 obrázků za minutu a optického rozpoznávání znaků, díky kterému klienti získají hodnotnější informace. V kombinaci s aplikacemi ConnectKey, včetně připojení k nejoblíbenějším cloudovým řešením, mohou tyto tiskárny podporovat jednu z klíčových oblastí, na kterou se společnosti zaměřují při přechodu do digitálního prostředí. Podle nedávného globálního průzkumu Budoucnost práce od společnosti Xerox 34 % podniků urychluje plány digitální transformace v důsledku COVID-19.

„Technologie ConnectKey dokáže transformovat tiskárny AltaLink C8100/B8100 na plnohodnotného asistenta digitálního pracoviště. Moderní podniky dnes musí urychlit digitální transformaci,“ říká Tracey Koziol, viceprezidentka společnosti Global Offerings, Xerox. „Uživatelské rozhraní podobné tabletu umožňuje snadnou interakci. Zároveň si ale uživatel může zvolit tisk z mobilního zařízení. Tito asistenti na pracovišti spojují fyzický a digitální svět s inovativními aplikacemi, jako je převod nejnáročnějšího ručního psaní na editovatelné textové dokumenty, automatické redigování dokumentů pro soukromé informace, a dokonce vytváření zvukových souborů z textu,“ dodává Koziol.

Podle společnosti Quocirca je inteligentní multifunkční zařízení pro digitální transformaci naprosto klíčové, neboť poskytuje přístup ke službám a systémům mimo digitalizaci, a do složitější automatizace obchodních procesů a pracovních postupů.

„Nejvyspělejší inteligentní multifunkční platformou je Xerox ConnectKey,“ říká Louella Fernandes, ředitelka společnosti Quocirca. „Multifunkční zařízení s Xerox ConnectKey podporují řadu cloudových a mobilních digitálních pracovních toků podporovaných širokým ekosystémem aplikací Xerox a aplikací třetích stran. Galerie aplikací Xerox se navíc stává stále lepší skrze rozšiřující se počet aplikací a zvětšující se podporu vývojářů,“ dodává Fernandes.

Flexibilnější pracovní síla navíc přináší zvýšené obavy o bezpečnost. Společnosti Xerox spolupracují s předními odborníky na kybernetickou bezpečnost, jako jsou McAfee a Cisco, aby tiskárnám AltaLink bylo poskytnuto komplexní integrované zabezpečení, které chrání zařízení i síť. Integrace bezpečnostních zajištění, jako jsou řešení zabezpečení informací a správa událostí od společnosti McAfee, LogRhythm a Splunk, zjednodušuje hlášení a správu bezpečnostních událostí.