HP Ink Tank Wireless 415 s XL lahvičkami

HP představilo nový přírůstek do rodiny oblíbených inkoustových tiskáren. Model HP Ink Tank Wireless 415 byl prý navržen speciálně pro domácnosti a malé firmy, kterým díky svému vysokokapacitnímu systému inkoustových zásobníků umožní vytisknout až 8 000 barevných a 15 000 černobílých stran. Oproti svému předchůdci, modelu HP DeskJet GT 5820, má mít vyšší výtěžnost stran a nabídne údajně také lepší kvalitu tisku.

Přestože je tato tiskárna cenově dostupná, neubralo HP nic na její kvalitě. Dokáže tisknout sytý, tmavý, ostrý text a fotografie bez okrajů odolné proti vyblednutí, které vydrží až 22krát déle. Malé firmy a start-upy, které potřebují tisknout byznys plány, marketingové materiály nebo fotografie v co nejvyšší kvalitě přímo ve svých domácnostech či kancelářích, nebudou touto novinkou zklamány. Při ceně 249 Kč za XL lahvičku s černým inkoustem a 249 Kč za lahvičky s barevným inkoustem mohou uživatelé podle výrobce tisknout jednu černobílou stranu již od 0,04 kč a barevnou od 0,135 kč.

Další zásadní výhodou nové tiskárny pro domácnosti a kanceláře, ve kterých je důležitá úspora prostoru, jsou její kompaktní rozměry a snadné použití i údržba bez zbytečného plýtvání materiálem a nepořádku. Inkoustové zásobníky lze snadno a bez rozlití doplnit pomocí originálních inkoustů HP z uzavíratelných lahviček, a protože jsou průhledné, uživatel vždy ví, kolik inkoustu v tiskárně ještě zbývá.

Současná kancelář, ať už je přímo doma, ve sdíleném prostoru nebo součástí mezinárodní sítě, spoléhá na bezdrátové připojení. HP Ink Tank Wireless 415 proto umožňuje snadný tisk a skenování přímo z chytrého telefonu nebo tabletu. Stačí si zdarma stáhnout aplikaci HP Smart App. Ta umožňuje i jednoduchý tisk fotografií ze sociálních sítí nebo cloudu, skenování a sdílení na email nebo cloud prakticky odkudkoliv a také objednání náhradního inkoustu stiskem jediného tlačítka.

Doporučená maloobchodní cena tiskárny HP Ink Tank Wireless 415 začíná na 3 999 Kč (3 305 Kč bez DPH) a k dostání je v České republice již nyní.