HP Neverstop Laser v ČR v prodeji od října

Drobní podnikatelé, kteří již nechtějí řešit neustálé doplňování tonerových kazet do tiskárny, se prý mohou radovat. Od 1. října je na českém trhu dostupná vysokokapacitní tiskárna HP Neverstop Laser. Jak již název napovídá, jedná se o inovativní zařízení, díky kterému již nebude třeba dělat vynucené přestávky.

Tonerová kazeta? S HP Neverstop minulost

HP Neverstop Laser je zcela nový typ laserové tiskárny s rychlým plněním toneru. Pryč je tak frustrace pramenící z neustálého přerušování tisku. Díky svému inovativnímu systému dávkování toneru, který si uživatel snadno doplní během několika vteřin, umožňuje HP Neverstop Laser majitelům malých firem pokračovat v práci a zároveň využívat tiskárnu na maximum.

„Nedávná celosvětová studie zjistila, že téměř 75 % evropských drobných podnikatelů chce tiskárnu, která vyžaduje minimum nastavování a obsluhy,“ říká Anneliese Olson, Global Head a General Manager, HP Home Printing Solutions a dodává: „HP Neverstop Laser díky svým revolučním inovacím a digitální integraci nabízí možnost tisknout bez vynucených přestávek. Podnikatel má tak konkurenční výhodu a může se věnovat prosperitě své firmy.“

Kromě časové úspory přináší tiskárna HP Neverstop Laser svým uživatelům i úsporu ekologickou. Sama je totiž z více než 25 procent vyrobena z recyklovaného plastu a plnící sada dokonce ze 75 procent.


Hlavní výhody tiskárny HP Neverstop Laser:

  • Tiskárna je přímo z továrny naplněna a připravená vytisknout až 5 000 stran bez přerušení – ideální pro velkoobjemový tisk. Například když ve firmě vytisknete 417 stran měsíčně, tak nemusíte do tiskárny doplňovat toner až 1 rok!
  • Doplnění toneru trvá pár vteřin a bez zašpinění. Revoluční laserový tank systém HP umožňuje rychlé a snadné doplnění toneru během 15 vteřin.
  • Originální kvalita HP a neuvěřitelně ekonomický provoz. Originální toner HP pořídíte za 299 Kč s výtěžností až 2500 stran – tedy přibližná cena tisku 1 strany je 0,12 Kč.  
  • Konektivita a mobilita3 – HP Smart App, nejlepší mobilní aplikace ve své třídě, nabízí snadné mobilní skenování a tisk. Ke stažení v App Store nebo Google Play.

Ceny a dostupnost

Nové modely laserových tiskáren HP Neverstop jsou v prodeji v České republice od 1. října u všech prodejců za výrobcem doporučenou cenu: HP Neverstop Laser 1000w: 5 899 Kč
HP Neverstop Laser MFP 1200w: 6 999 Kč