Kapesní tiskárna HP Sprocket 200

HP Sprocket 200 je již druhou generací miniaturní tiskárny, jejíž první verze byla na trh uvedena před třemi lety. Jak samotný název napovídá, jedná o zařízení s velmi kompaktními rozměry (80 x 117 x 25 mm) a váhou pouhých 172 gramů, takže se vejde i do kapsy, přičemž velikostí je srovnatelné s mobilním telefonem. Právě tyto atributy dělají ze zařízení HP Sprocket 200 skvělý doplněk na cesty.

Hlavním funkčním pilířem tiskárny s atraktivním designem je výborná konektivita s mobilními telefony. Souhra mezi tiskárnou a telefonem probíhá prostřednictvím intuitivní aplikace HP Sprocket, jež nejenže zajistí spojení mezi jednotlivými zařízeními, ale zároveň funguje i jako software pro úpravu a tisk fotek.

Dalším benefitem „tiskárny do kapsy“ je skutečnost, že HP Sprocket 200 funguje bez nutnosti doplňovat tonerové kazety. Tisk je totiž zabezpečován pomocí technologie Zink, která k zabarvení využívá speciální termo papír se třemi vrstvami. Ten zároveň funguje jako samolepka, takže je možné vytištěnou fotografii ihned vylepit – například do rodinného alba nebo na pohlednici.

Druhá generace tiskárny HP Sprocket navíc přináší i několik nových vylepšení. Těm dominuje funkce, díky níž je možné, aby se k tiskárně připojilo více uživatelů najednou. Vedle toho HP Sprocket 200 zaručuje i kvalitnější a ostřejší tisk.

Fotografická tiskárna HP Sprocket 200 je dostupná za výrobcem doporučenou cenu 3 299 Kč. Součástí balení je i je 10 listů samolepícího fotopapíru HP ZINK.